XML İş Ortaklığı

XML BAYİLİK / XML ENTEGRASYON 
 
TurnaButik.com sitesinde yer alan tüm ürünler, bayinin e-ticaret sitesine; ürün fotoğrafları, ürün açıklamaları, ürün özellikleri ve fiyatları XML entegrasyon ile aktarılır. Tüm bilgiler günlük olarak güncellenir. Stok bilgileri anlık olarak değişiklik gösterebildiği için XML alan tarafından gün içinde güncellemelerin yapılması gerekmektedir.
 
Neden TurnaButik E-Bayilik?
 
Ürün Çekimleri
TurnaButik.com olarak ürün fotoğraflarının kalitesine çok önem veriyoruz. Biliyoruz ki e-ticaret sektöründe ürün fotoğraflarının kalitesi satışı etkileyen en önemli unsurlardan biri ve bu doğrultuda standartlarımızı bozmadan sürekli daha kaliteli görseller için çalışıyoruz.
 
Hızlı Kargo ve Sistemli Depo
Gün içerisinde oluşturulan siparişler aynı gün tarafınıza kargolanacaktır. Siparişlerin hızlı bir şekilde tarafınıza ulaşması ve müşterinize en kısa sürede gönderimini yapabilmeniz için, XML bayilerine özel sipariş ekibimiz bulunmaktadır. Tek bir noktadan yönetilen stoklarda eksik veya tedarik edilememe durumu yaşanmamaktadır.
 
İyi Fiyat
Şişirme fiyatlar ile satışı imkansız hale gelen bir ürün gamı sunan tedarikçilerden değiliz. Üretici kimliğimiz nedeni ile, satışa sunduğumuz tüm ürünlerde uygun fiyat politikası yürütüyoruz. Bu sayede aldığınız iskontoya ek olarak, satış fiyatları üzerine ekleme yaparak kar marjınızı artırabilirsiniz. Bayilerimizin karlılığının ve satış adetlerinin yükselmesini önemsiyoruz. Önceliğimiz sürdürülebilir bir ortaklık yapısı sağlamak.
 
Güncel Modeller
Sezon başında modelleri belirleyip tüm sezon aynı ürünleri satmanızı beklemiyoruz. Sitemize en az 15 günde bir ve genellikle haftalık olarak yeni ürünler ekliyoruz. Satış grafiği iyi olan koleksiyonları tüm sezon üretip devamlı olarak satışta tutuyoruz.
 
Koşulsuz İade ve Değişim
15 gün koşulsuz şartsız, iade ve değişim hakkı veriyoruz. Profesyonel kalite kontrol ekibimiz tarafından tespit edilen ayıplı mallarda iade kargo bedeli firmamıza aittir.

Bayiilerimize İndirimli Kargo Fırsatı
E-Ticaret yeni atılan firmaların en büyük problemini kargo anlaşması olduğunu biliyoruz. Sizi bu zahmetden kurtaracak bir çözümümüz var.
Kargo firmaları ile tek tek anlaşma yapmak yerine sadece bizim bayimiz olarak indirimli ücretlerden kargo gönderimi sağlayabilirsiniz. 

E-TİCARET Danışmanlığı
Web sitesi olmayan müşterilerimiz talep ederse tam donanımlı internet siteleri tasarlanarak sunulacak. 
Firması olmayan müşterilerimiz talep ederse şirket kurmalarında, N11 , Hepsiburada gibi sanal pazarlarda mağaza açmalarında yardımcı olanacaktır.
XML entegrasyolarınız, E-fatura süreçlerinizde yardımcı olunacaktır. Tüm bu hizmetler Avrupanın en büyük E-Ticaret danışmanlığını yapan HC BİLİŞİM kalitesi ile hizmetinize sunulacaktır.
E-Ticaret Danışmanlığı için 0850 346 25 13 bolu whatsapp hattımıza yazabilirsiniz.
TurnaButik'de bir HC BİLİŞİM markasıdır. Gelin sizide bir marka sahibi yapalım.

SÜREÇ

•        XML başvuru talebinizle siteniz incelenerek genel şart ve koşullara uygunluğu tespit edilir. Sitenizin aktif olarak satışta olması gerekmektedir.
•        XML alt yapı bilgilendirmesi işlemlerinden sonra, 2 işgünü içinde XML hazırlanarak tarafınıza iletilir. Entegrasyon süreci tamamı ile size aittir.
•        Yaşanabilecek teknik aksaklık-uyumsuzluklarda bu süreç uzayabilir. Teknik nedenlerden kaynaklı süreç uzamaları TurnaButik.com sorumluluğunda değildir.
•        XML entegrasyonu tamamlandıktan sonra ürünler sitenizde satışa hazır hale gelir.
•        Siparişlerinizi, müşteriniz internet sitenizden sipariş verdikten sonra, TurnaButik.com üzerinden üyelik bilgileriniz ile giriş yaparak, üyeliğinize tanımlı komisyonlu fiyatlar üzerinden sipariş verebilirsiniz.
•        TurnaButik.com adresinden sitemize üye olmanız gerekmektedir. Üyeliğinize istinaden üyelik hesabınıza özel XML linki oluşturulacak ve komisyonlu fiyatlar tanımlanacaktır.
•        XML içinde site genel satış fiyatlarımız gelmektedir, dilerseniz XML panelinizden satış fiyatını yükselterek kâr marjını arttırabilirsiniz.
•        TurnaButik.com üzerinden oluşturulan siparişlerin kargolama süresi 1-3 iş günüdür. Ürünlerle ilgili yaşanan sorunlarda tarafınıza bilgi verilecektir.

KATILIM KOŞULLARI

   •        Tüm katılım koşullarını sıfırladık. Sitemize üye olduktan sonra, [email protected] adresine mail atmanız yada 08503462513 nolu whatsapp hattımıza yazmanız yeterlidir.
 
Yükleniyor...